Spędź aktywnie czas w Krakowie i okolicach!

Dla firm / Indywidualne na zamówienie

Mediusz jest polskim tour operatorem, który oferuje wyprawy w góry świata, wycieczki i trekkingi po Gruzji i Armenii oraz wczasy w gruzińskim kurorcie – Batumi, a także wiele innych atrakcyjnych wyjazdów, gdzie każdy może znaleźć cos interesującego i ciekawego dla siebie. Kładziemy nacisk na dostosowanie naszej oferty do potrzeb i zainteresowań turystów. Zawsze chętnie służymy informacjami o aktualnych wydarzeniach artystycznych, ciekawych wystawach i dobrych restauracjach.

Przygotowując nasze programy współpracujemy z historykami, architektami, archeologami, geografami, przyrodnikami i alpinistami.

Nasz zespół doświadczonych podróżników, pilotów i przewodników jest zawsze bardzo wyczulony na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Obecnie współpracujemy z profesjonalnymi partnerami w wielu miastach i regionach nie tylko Gruzji i Armenii, ale i całego świata. Ponadto organizując wycieczki zawsze osobiście sprawdzamy wszystkie szczegóły, tak aby każda z nich stała się podróżą Twoich marzeń. 

Dowiedz się więcej o naszej ofercie »