Spędź aktywnie czas w Krakowie i okolicach!

Dlaczego my

Jesteśmy entuzjastami gór, którzy każdą swoją wolną chwilę poświęcają górom i spędzają w górach. I choć każdy z nas pracował w innym zawodzie, to i tak w końcu wrócił do tego co najważniejsze to znaczy, wrócił w góry, by połączyć to co kocha z pracą zawodową. Wiele dni spędzonych w różnych górach świata zaowocowały doświadczeniem, którym chcemy się podzielić z Wami, naszymi klientami, tak by każda wyprawa miała pozytywny finał, a każdy wyjazd w góry był wielką i niezapomnianą przygodą. W tym celu ściśle trzymamy się trzech zasad, które są dla nas priorytetowe:

Po pierwsze BEZPIECZEŃSTWO.

Zapewniamy opiekę profesjonalistów, którzy zadbają o Wasze bezpieczeństwo w górach. Zatrudniamy tylko licencjonowanych przewodników górskich i instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu.

Po drugie ORGANIZACJA.

Jadąc z nami uczestniczysz w wyjeździe dopiętym na ostatnim guzik i nie musisz się martwić zarówno o sprawy organizacyjne jaki i kwestie rozplanowania i taktyki wyjazdu. Nasi przewodnicy już na miejscu będą dobierać odpowiednią taktykę zdobywania góry, tak, by mimo ewentualnych na przeciwności losu pokonać zamierzony cel.

Po trzecie EDUKACJA.

W czasie wyjazdu uczymy jak bezpieczne zachowywać się w górach, jak omijać i zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom, ale też jak poradzić sobie w trudnych warunkach w górach.