Spędź aktywnie czas w Krakowie i okolicach!

Twoje bezpieczeństwo

Jedną z podstawowych cech organizowanych przez nas wyjazdów i wypraw jest bezpieczeństwo. Nie proponujemy Państwu tzw. „wyjazdu partnerskiego”, gdzie poza logistyką każdy uczestnik w zasadzie może liczyć tylko na siebie – doświadczenie naszych przewodników i instruktorów oraz obowiązujące nas sztywne reguły (ilość uczestników, sprzęt, zasady asekuracji, itp.) gwarantują, że wyjazd nie zamieni się w „rosyjską ruletkę”.

Nasi przewodnicy biorą pełną odpowiedzialność za grupę, dlatego jeden przewodnik może sprawować opiekę nad maksymalnie trzema uczestnikami w wyprawach górskich.

 

Ponadto nasze biuro posiada Certyfikat AXA, przedłożony w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie (zob. http://www.mediusz-wyprawy.pl/ubezpieczenie), gwarantujący wykonanie zobowiązań z tytułu świadczonych usług turystycznych.

 

Każdy uczestnik naszego wyjazdu objęty jest ubezpieczeniem KL, NNW, BP, natomiast uczestnicy wypraw górskich dodatkowo otrzymują ubezpieczenie z kosztami ratownictwa .

 

Pomimo tych twardych zasad bezpieczeństwa, które przestrzegamy nasze wyjazdy cechuje świetna, przyjacielska atmosfera, która powoduje, że wielu uczestników poprzednich wyjazdów i wypraw znowu decyduje się na wyjazd znami.