Spędź aktywnie czas w Krakowie i okolicach!

Oferta dla firm

Jesteśmy biurem podróży specjalizującym się w wyprawach do Gruzji, Armenii, Rosji oraz Afryki i Ameryki Południowej, ale również do bliższych nam rejonów – jak Bałkany czy Skandynawia. Przede wszystkim jednak fascynuje nas Gruzja – kraj dający możliwość przeżycia fantastycznych przygód, zdobycia potężnych szczytów Kaukazu, degustacji wina, odpoczynku na plażach Morza Czarnego.

Wyjazdy firmowe łączące odpoczynek z poznawaniem nowych krajów należą do najpopularniejszych form imprez grupowych. Są one okazją do bliższego poznania się grupy, stworzenia atmosfery, która zaprocentuje lepszą współpracą między pracownikami.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów i posiadamy uprawnienia Organizatora Turystyki. Działamy na rynku turystycznym od ponad 10 lat i organizujemy imprezy dla dużych i małych firm, zarówno w Polsce, Europie, jak i na całym świecie, a nasze programy są zawsze „szyte na miarę”.

Na koniec warto dodać jeszcze jedną bardzo ważną cechę naszych wyjazdów – świetną przyjacielską atmosferę, która powoduje, że wszyscy czują się dobrze i wracają z pozytywnie „naładowanymi akumulatorami”. Dlatego zapraszamy – na off-road po Gruzji lub Armenii, do hotelu Lodowego w Szwecji, na dziką Kamczatkę lub gorące plaże Morza Czarnego.

GRUZJA - GÓRY, WINO I MORZE

Gruzja to fascynujący kraj. Jego powierzchnia to tylko niespełna 70 tys. km2, ale można tu przeżyć wszystko: zobaczyć kaukaskie pięciotysięczniki, wykąpać się w Morzu Czarnym, pić wino prosto z kvevri, zwiedzać prastare mityczne miasta lub podziwiać najnowocześniejszą architekturę.

 

 

 

Szlakiem wina – wycieczka do „winnej” Kachetii, kolebki wina i winiarstwa. Zwiedzanie winnic połączone z degustacją wina, wieczorne biesiady z potrawami kuchni gruzińskiej, śpiewem i tańcami.

Wyprawy górskie – trekkingi kaukaskimi szlakami, wspinaczki, wejście na Kazbek.

Zwiedzanie – wycieczki objazdowe dające możliwość lepszego poznania bogatej historii, kultury i tradycji Gruzji.

ATRAKCJE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE:

 • Gruzja z lotu ptaka (loty samolotem, loty balonem, paragliding)
 • Off-road
 • Rafting
 • Wycieczki konne
 • Nurkowanie (w Morzu Czarnym, w jaskini, w Delfinarium, na wrakach)

ARMENIA - PODRÓŻ Z WIDOKIEM NA ARARAT

Armenia to kraj, który jako pierwszy przyjął chrześcijaństwo, czego świadectwem są wczesnochrześcijańskie kościoły i monastyry, a także pięknie zdobione kamienne krzyże zwane chaczkarami, rozrzucone pośród gór i skał oraz nad lazurowymi wodami Jeziora Sewan, zwanego „Morzem Armenii”.

Armenia to prawdziwy raj dla miłośników zabytków, historii i kultury, dzikiej, górskiej przyrody i przepysznej kuchni zakaukaskiej.

 

 

Trekingi – wędrówki drogami Małego Kaukazu.

Zwiedzanie – wycieczki objazdowe, podczas których zobaczymy Erewań, jez. Sewan nazwane przez Ormian Morzem i wiele innych fascynujących miejsc.

SZWECJA - LODOWY RAJ I WENECJA PÓŁNOCY

Kraj bliski i odległy zarazem. Oferuje turystom wiele atrakcji – wizytę w pięknym Sztokholmie zwanym Wenecją Północy, rejsy statkiem XIX-w kanałem Gotyjskim łączącym wschodnie i zachodnie wybrzeże, noc w Hotelu Lodowym oraz wizytę w centrum kosmicznym Esrange Space Centerm, jazdę skuterami, zaprzęgi reniferów i wiele innych atrakcji.

 

 

ROSJA - DZIKA PRZYRODA

Rosja to bezkresne tereny – rozległe niziny, potężne pasma górskie, wielkie miasta i odległe wioski. Dla nas najbardziej fascynujące stały się tereny górskie położonena krańcach Imperium: Chibiny – dzikie, bezludne górskie rejony Półwyspu Kola, Kamczatka – oferująca smak pierwotnej przyrody i klimat traperskiej włóczęgi oraz Elbrus – najwyższy szczyt Kaukazu i Europy (alternatywnie dla Mont Blanc).

 

ETIOPIA - PRZYRODA I ZABYTKI

Wschodnia Afryka to niesamowita kraina, uważa się, że właśnie stąd wywodzi się ludzkość. Etiopię charakteryzuje bajeczna przyroda jak np. największy obelisk w Sakum, góry Siemen czy wodospad Tys-Yssat oraz niezwykłe zabytki: kościoły wykute w skałach w Lalibeli, pałace etiopskich cesarzy w Gondorze.

AMERYKA POŁUDNIOWA - GÓRY, PUSTYNIE I INKOWIE

Odległa, ekscytująca. Z długą i bogatą historią. Z fascynującą kulturą będącą rezultatem przenikania się dawnej tradycji Indian i wpływów europejskich. Możemy tu również znaleźć wiele „naj”: najwyżej położona stolica świata – La Paz, najwyższy wodospad świata – Salto del Angel, najdłuższy łańcuch górski – Andy, najsuchsze miejsce na Ziemi – pustynia Atakama, największy las deszczowy – Amazonia i wiele innych.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PERU & BOLIWIA – wyprawa do legendarnych miejsc związanych z kulturą i historią Indian, takich jak Cuzco, Machu Picchu, czy też największe na świecie wysokogórskie jezioro Titicaca.

HUASCARAN & ILLIMANI – szczyt Huascaran leżący w Andach Północnych w paśmie Cordillera Blanca jest najwyższym szczytem Peru i wznosi się na wysokość 6768 m n.p.m. Illimani to najwyższy szczyt Andów Środkowych w boliwijskim paśmie Cordillera Real, jego wysokość wynosi 6405 m n.p.m. Wznosi się nad La Paz, najwyżej na świecie położoną stolicą.

ACONCAGUA – wyprawa na najwyższe szczyt pasma Andów i równocześnie Ameryki Południowej. Choć wejście na szczyt normalną drogą z doliny Horcones nie przedstawia większych trudności technicznych to jednak wysokość i panująca tu zmienna pogoda nie pozwalają na lekceważenie tej “prostej” góry. Właśnie dlatego Aconcagua może być doskonałym poligonem przed wyjazdem w najwyższe góry.

AFRYKA - KILIMANJARO, SAFARI I MASAJE

Wielka Równina Wschodnioafrykańska to świat dzikich zwierząt i fascynujących ludów. To pejzaże bezkresnych sawann Serengeti z przemierzającymi ją stadami żyraf, zebr, pawianów, antylop, bawołów i guźców. To Maasai Mara z wojowniczymi i urzekającymi Masajami. To dostojne Kilimanjaro przykryte czapą lodu i skarpa Elgeyo nad Wielkim Rowem Afrykańskim.

 

Gwarantujemy, że:

 • Otrzymają Państwo wysoką jakość usługi,
 • Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez
 • Istnieje możliwość organizacji podróży na życzenie do dowolnego wybranego regionu Polski - kierunki katalogowe i spoza katalogu
 • Zwiedzą Państwo nietuzinkowe miejsca
 • W ciekawy sposób zapoznają się Państwo z dziejami naszego kraju i zwiedzanych miejsc,
 • Program podróży zostanie dostosowany do potrzeb naszego klienta, bierzemy pod uwagę wiek, zainteresowania, grupę zawodową
 • Posiadamy głowy pełne pomysłów, sprawimy, że nikt nie będzie się nudził 
 • Oprócz tego cechuje nas entuzjazm, każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i licznych kontaktach możemy zaoferować:

 • bogatą bazę noclegową (hotele, schroniska, kwater prywatnych),
 • transport,
 • usługi przewodników górskich i miejskich,
 • organizację programu wymiany młodzieży szkolnej i studenckiej,
 • przygotowanie programów specjalistycznych i na zamówienie, 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.