fbpx wrażenia uczestników | Mediusz Biuro podróży Przejdź do treści

wrażenia uczestników

Kochani :)

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie naszej wyprawy po wschodniej Gruzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni  z wycieczki, z Państwa profesjonalnej obsługi, z błyskawicznej reakcji na nasze prośby.

Piękny pełen wrażeń wyjazd. Myślę ,że spotkamy się w przyszłym roku kontynuując nasze spotkanie z Gruzją.

Szczególne podziękowania dla Andrzeja za wyrozumiałość i dla Artura za obecność z nami choć łatwo nie było :)

Pozdrawiam

Jola Mieleniewska

październik 2019, Jola Mieleniewska

Szanowni Państwo,

mieliśmy przyjemność  dzięki  Wam  zwiedzać Gruzje. Zdecydowaliśmy się na ten wyjazd bez jakiekolwiek  rekomendacji ( przeglądając internet trafiłem na pozytywne opinie o Was)  Na wyjazd  z Waszego biura namówiłem następne 6 osób i okazało się, że nie spowodowało to konfliktu w naszej grupie ponieważ  był to strzał w dziesiątkę. Sugestie  aby skorzystać z innych propozycji udało się zbić i  przekonać wszystkich do Waszego programu. Cały wyjazd był dobrze przygotowany, również sposób prowadzenia   przez pana Artura był super.Bardzo sympatyczny, spokojny i zrównoważony styl ( a wiadomo ze czasami nerwy mogą ponieść, te doświadczenia w czasie podroży z innymi biurami mieliśmy) jak również pomocny w każdej sytuacji - serdeczne pozdrowienia od nas!

Pozwolę sobie na ( może nie krytykę) sugestie ze dobór hoteli nie zawsze był szczęśliwy. Wiadomo ze w takim  kraju jak Gruzja nie można kręcić nosem i trzeba być przygotowanym na pewne niedogodności, jednak taskanie walizek na 4-te piętro po niewymiarowych krętych schodach przez osoby dobijające 70-tki w Tbilisi,a również prowizoryczny hotel bez ogrzewania w Uschguli nie pomoże w pozyskaniu nowych klientów.

My pozostaniemy wierni i mamy nadzieje ze może jeszcze powiedzie się  wyjazd z Wami do Armenii.

Serdecznie pozdrawiamy

Wojtek i Wiesia Lazaj

listopad 2019, Wojtek i Wiesia Lazaj

Promocje

kafel Kazbek.JPG

  1. mała grupa!
Kazbek 5054 m n.p.m. i nie tylko

ZNIŻKA 15%
 

sprawdź

Laila

Swanetia i Płonąca Góra Laila 4008 m n.p.m.

ZNIŻKA 15%

 

sprawdź